Petr.Vileta píše: ↑31 říj 2019, 21:47
Návštěvník píše: ↑31 říj 2019, 19:49
Mimochodem - když už čtu v poslední době o vaší neskutečné ochotě kdekoho odvolávat - kolik opravdu schopných lidí mezi sebou máte na to, abyste dokázali tyhle lidi nahradit - tzn. právní vzdělání apod.?
Anonymní návštěvníku, kdybys napsal alespoň nějaké jméno, nebo dokonce své pravé jméno, asi bychom odpověděli, ale odpovídat kdejakému náhodnému kolemjdoucímu, škoda námahy.
To je úplně v pořádku. Respektuji důvody, které by měly vést k přehlednosti diskuse, takže odpověď není něco, co bych vyžadoval v diskusi s funkcí tématického rozcestníku. V takovém případě bych se podíval po nějaké diskusi, která tématicky souvisí s dotazem. Ten dotaz je tam jen proto, že mě ta myšlenka jen napadla při čtení těch článků z posledních týdnů. Ale jestli chcete, můžete odpovědět, přestože diskuse nebyla původním úmyslem z mé strany. Nemám s tím problém. Jméno už jsem si do příspěvku napsal.
