Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Diskuse s veřejností a místo pro její podněty a připomínky


Moderátor: Komise předsedajících

Pravidla fóra
Uživatelský avatar
Jaroslava.Narozna
Místní předsednictvo
Příspěvky: 118
Registrován: 13 úno 2018, 10:33
Profese: Herečka Divadélko Romaneto
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Jaroslava.Narozna »

Ahoj Piráti.
Jsem předsedkyně MS Piráti Praha 1.
Měli jsme teď krušné tři měsíce a jejich provokace na našich Zastupitelstvech se opakovala a gradovala. Toto byla již 3. Včera nás opozice sesadila.
To je popsáno v mediích.
https://a2larm.cz/2020/01/koalice-na-pr ... proti-nim/
Na tu první provokaci jsem dokonce podala trestné oznámení na Policii.
Já děkuji Jakubovi Michálkovi, že nás přišel podpořit a že se nás zastal.
Jako jeden z mnoha nám s tou situací celou dobu pomáhal a ví jaký byl na nás Piráty Praha 1 činěn tlak.
Myslím, že to bylo přímo-úměrné situaci a atmosféře která tam panovala.
Jelikož musím utíkat na sraz s obyvateli, tak se tady nemohu vypisovat.¨, ale ráda pak dodám spisy Policie atd...

Také chystáme tiskovou zprávu.
Držme kurz Jarka
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13541
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 11325 poděkování
Dostal poděkování: 6503 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hele, buďme rádi, že se Jakub vyzná v tlačenici - to není úplně snadná situace - vyhrocené zastupitelstvo, a je dobře, že toho podivného chlapíka konfrontoval. Že to Novinky přepálili s titulkem, našli by si asi zase něco jiného. ;)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 36059
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 10822 poděkování
Dostal poděkování: 8772 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin.Kucera píše: 15 led 2020, 08:49 Ale ta Jakubova gestikulace je zachycená na obou videích a ta prostě není OK - tohle situaci jen vyhrotí, ne zklidní. (Věřím, že leckdo by na tohle reagoval "přestaň mi tu mávat rukou před nosem, nebo ti jednu střihnu", případně v jiném prostředí by se těmi slovy ani nezdržoval.)
Navrhuji zaplatit Jakubovi pár lekcí kurzu sebeovládání. Financovat by se to mohlo z účelově určených darů, Specifický symbol 140002 :D

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

AlesNovotny
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od AlesNovotny »

Petr.Vileta píše: 15 led 2020, 16:28Navrhuji zaplatit Jakubovi pár lekcí kurzu sebeovládání. Financovat by se to mohlo z účelově určených darů, Specifický symbol 140002 :D
A dovolilo by jeho ego se takové potupné aktivity veřejně přiznávající jeho vlastní nedokonalost vůbec účastnit? :lol:
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2489
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 1125 poděkování
Dostal poděkování: 870 poděkování

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Jan.Novak »

(Dalibor podporuje Jakuba, to už něco značí!)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 12):
Lenka.Kozlova, Ondra.kl, anon539, Jan.Hora, Zdenek.Hrib, Dalibor.Zahora, anon124, Ondrej.Chrast, Jaroslava.Narozna, Eva.Ticha, Jiri.Belsan, V__

Zastupitel města Týn nad Vltavou

abcd
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od abcd »

Vy si tady notujete, jak jste oběti provokaci a médii (vykresluji vás jinak) a vůbec vám nedochází, že Michálek (jako vrcholný politik) by si měl zachovat, v takových situacích, chladnou hlavu.

Už vás vidím ve vládě, jak v kritických chvilích budete prskat, útočit a podávat TO na všechny strany a na řešení situace se nezmužete.
¨
Prostě je to jen další důkaz, že na komplexnější politiku nemáte.
Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 1064
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 934 poděkování
Dostal poděkování: 1127 poděkování

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Jan.Novak píše: 15 led 2020, 16:47 (Dalibor podporuje Jakuba, to už něco značí!)
Ano, ze pri jednani s mafiou tak arogantnou, ze uz ani nema potrebu sa maskovat je potrebne drzat pri sebe, a to aj napriek vzajomnym vyhradam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivor.Kollar za příspěvky (celkem 10):
Jan.Novak, anon539, Ladislav.Dvorak, Milan.Dadourek, Pavel.Tauer, Ondrej.Chrast, Jaroslava.Narozna, Petr.Vileta, Jan.Kochert, Eva.Ticha
Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1849
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 361 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

Pardon, že sem moc nestíhám chodit, ale tady se to koukám dost změnilo. Já jsem například dal teď lajk Daliborovi za podporu Jakuba. To bych si nemyslel, že se toho někdy dožiju. :-)

A taky nám sem přibyli anonymní trollové. Dřív jsme se trollili jen navzájem, ale tohle je už fakt nový level. Je to sice stylově pirátské, ale stále platí "nekrmit trolly". Chybí ještě anonymní trollové, kteří by dávali absurdní argumenty jakoby za nás, jakože volí Piráty a podporují Jakuba. Ti asi dorazí později.

Jinak cílená provokace na zastupitelstvu a teď trolling na fóru hezky zapadá k tomu, že na předchozí zastupitelstvo Prahy 1 dorazila parta holohlavých mládenců:
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/prah ... 47ab5f122/
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 2884
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Jan.Prokop »

Zdenek.Hrib píše: 15 led 2020, 17:31 Jinak cílená provokace na zastupitelstvu a teď trolling na fóru hezky zapadá k tomu, že na předchozí zastupitelstvo Prahy 1 dorazila parta holohlavých mládenců:
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/prah ... 47ab5f122/
Psali, že se slušně obléknou, tak asi nebyli tak nápadní
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/prah ... f6b220ee8/
ale některým se to moc nepovedlo :)
tomuhle náglovi asi nikdo neřekl, že tričko s ku-klux klanem není nenápadné
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvky (celkem 5):
anon539, Dalibor.Zahora, Ondrej.Chrast, Eva.Ticha, Jiri.Belsan
Uživatelský avatar
Milan.Krch
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování

Re: Pirát Michálek se na zastupitelstvu Prahy 1 vrhl na občana.

Příspěvek od Milan.Krch »

tronda píše: 14 led 2020, 21:04
Petr.Daubner píše: 14 led 2020, 20:55 Sorry, ale já tam byl, pár metrů od toho. Jakub se rozhodně na nikoho nevrhnul. Vyčinil člověku, který dezinformuje veřejnost cedulkou s logem Pirátské strany. Podle mě Jakubova reakce byla zcela na místě. Nějaký jouda, který pracuje Bůhví pro koho, by se neměl, jen kvůli přítomnosti mnoha kamer a novinářů, přiživovat na Pirátské straně.
V článku je i video a zrovna poklidně a kultivovaně ten projev nevypadá. Bavíme se o vrcholovém politikovi, předsedovi jednoho z nejsilnějších poslaneckých klubů. Jeho projev tomu prostě neodpovídá. To jsou záběry hodné nějaké místní putyky.

A jinak když Michálek dezinformuje o Kalouskovo padácích, tak je to v pořádku?
Byl by odkaz na to videjko? díky
Odpovědět

Zpět na „Veřejná diskuse“