Jonáš Jančařík

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jonas.Jancarik
Člen KS Praha
Příspěvky: 16
Registrován: 26 úno 2019, 15:25
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 52 poděkování

Jonáš Jančařík

Příspěvek od Jonas.Jancarik »

Ahoj, chtěl bych požádat o členství přes KS. Aktivní jsem byl doteď hlavně na Praze 1 (bydlím na Malé Straně na hranici P1 a P5), kde jsem v právě proběhlých volbách kandidoval na šestém místě. Po volbách jsem si na jedničce podal i žádost o členství, ale ta vzhledem k současné situaci na P1 zatím nebyla projednána, což je důvod, proč podávám novou přihlášku tady.

Registrovaným příznivcem jsem od loňska, ale s Piráty jsem v kontaktu už někdy od doby před minulými volbami do Evropského parlamentu, kdy jsem pomáhal s přípravou kandidátů - šlo o několik workshopů o fungování institucí EU, lobbyingu v Bruselu apod. Celkově mám k EU blízko - v Bruselu jsem žil a pracoval asi pět let a teď pracuji externě pro jednu z institucí EU na výzkumu a vývoji v projektu, který se týká boje proti zahraniční propagandě a dezinformacím.

Z komunálních témat jsou pro mě hlavní doprava a veřejný prostor. S některými z vás jsem se už potkal na dopravním KETu.

Rád odpovím na dotazy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jonas.Jancarik za příspěvky (celkem 8):
David.Rauser, Simona.Mikusova, Jan.Hrebicek, Eva.Furstova, Jana.Raiterova, Jakub.Backa, Ondrej.Vojta, Tomas.Raiter
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“